Apie VUŽK

Mes esame ne pelno organizacija, burianti aktyvų poilsį ir keliones mėgstančius žmones. Nors esame Vilniaus universiteto bendruomenės dalis, mūsų klubo nariais gali tapti ne tik VU studentai, bet visi, trokštantys keliauti, kuo daugiau laiko praleisti gamtoje ir smagioje kompanijoje.

Kaip dalyvauti

Pasakojimai. Ketvirtadienio vakarais, mūsų būstinėje Saulėtekio al. 31, Vilniuje dalinamės kelionių įspūdžiais, kurie dažnai peržengia ne vien šalių sienas bet ir žemynų kontūrus.

Žygiai. Savaitgaliais organizuojame žygius Vilniaus ir kitose Lietuvos apylinkėse – slidėmis, dviračiais, pėdomis ir baidarėmis.

Kiti renginiai. Švenčiame Kalėdas, Naujuosius metus, Jonines, Vėlines ir kitas šventes.

Kalnų kelionių technika. VU studentus mokome kalnų amato, pradedant laipiojimo dirbtinėmis uolomis ir baigiant ruošimu dalyvauti Kalnų kelionių technikos varžybose. Į šią veiklą žiūrime rimtai. Rugsėjį ir vasarį vyksta naujokų atrankos. Visi VU studentai kviečiami, bet pasilieka tik žygeiviškiausi. Treniruotės vyksta pirmadieniais 20:30-22:00 ir ketvirtadieniais 19:00-20:00 VU mėlynojoje salėje Saulėtekio al. 26.


Visą informaciją apie artėjančius renginius galite sekti mūsų Facebook paskyroje

Nori prisijungti prie žygeivių bendruomenės? Mūsų grupė čia!


Naujienlaiškis: Apie mūsų organizuojamus renginius galite būti informuoti elektroniniu paštu. Norėdami aktyvuoti šį funkcionalumą užpildykite žemiau esančią prenumeracijos formą.